Wizytówki z folią matową Warszawa, Radom 50, 100szt.
slide slide slide slide slide

Wizytówki z folią matową Warszawa, Radom - cyfrowe 50, 100szt.

Jako jedni z nielicznych firm na rynku, oferujemy druk wizytówek niskonakładowych uszlachetnianych folią. Niewiele firm wykonuje pakiety 100szt. z folią matową, soft-touch czy błyszczącą. My, proponujemy naszym Klientom nawet 50szt.!

 

Wizytówki cyfrowe drukowane są w trybie ekspresowym, często tego samego dnia, maksymalnie w ciągu 24 godzin. Pakowane są w specjalne opakowania wizytówkowe - dzięki czemu, nie ulegają zniszczeniu i zawsze prezentują się doskonale.

 

Do wyboru mamy trzy rodzaje wizytówek biznesowych:

 

  • wizytówki z folią matową
  • wizytówki z folią błyszczącą
  • wizytówki z folią soft-touch.

 

Każdy pakiet kart wizytowych można drukować i foliować jednostronnie lub dwustronnie. Folia nie tylko zabezpiecza papier przed wilgocią, brudem, ale uatrakcyjnia daną wizytówkę. Podnosi jej prestiż i jednocześnie pokazuje, iż dla jej właściciela własny wizerunek ma znaczenie.

 

Folia matowa i błyszcząca to doskonałej jakości uszlachetnienie. Folia soft touch to dodatkowo bardzo ciekawe i niestandardowe rozwiązanie, które wyczujemy już przy pierwszym dotyku.

 

Wizytówki foliowane drukujemy w seriach: 50, 100, 200szt., ale również w wysokich nakładach: 500, 1000 i kilka tysięcy sztuk.

 

Zapraszamy do naszych oddziałów (Radom, Warszawa) lub prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.