ścianki reklamowe Radom, Warszawa, tekstylne
slide slide slide slide slide

Ścianki reklamowe - tekstylne, łukowe, medialne - Radom, Warszawa

Oferujemy kompleksową produkcję ścianek reklamowych - od projektu graficznego po produkt spakowany do transportu, gotowy do użytku na targach, wystawach, konferencjach, innych eventach.

 

Ścianki reklamowe to bardzo szerokie pojęcie - na rynku występuje kilkadziesiąt różnych rodzajów systemów: ścianki pop-up, tekstylne, panelowe - proste, łukowe, serpentyny, itp. Do konkretnych modeli istnieje możliwość zastosowania dodatkowych elementów, jak oświetlenie, uchwyty, trybunek, itp. Wybór rodzaju ścianki zależy od potrzeb (ścianki medialne, wystawiennicze, targowe, konferencyjne, promocyjne, itp.) - zawsze chętnie doradzimy i dobierzemy właściwe rozwiązanie.

 

Coraz większą popularność zdobywają ścianki reklamowe tekstylne, tkaninowe. To gotowy system z użyciem grafiki drukowanej na materiale tekstylnym. Jego zaletami są przede wszystkim bardzo łatwy montaż oraz niski koszt zakupu. Atutem jest również możliwość zastosowania wielu wydruków do jednej konstrukcji - zmieniając grafikę w dowolnym momencie.

 

Interesuje Cię zakup ścianki reklamowej - zapraszamy do naszych oddziałów (Radom, Warszawa) lub prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

 

ścianki reklamowe Radom, Warszawa, tekstylne  ścianki tekstylne Radom, Warszawa

ścianka tekstylna Radom, Warszawa  ścianki reklamowe ekonomiczne Radom, Warszawa

ścianki reklamowe Radom, Warszawa  ścianki reklamowe Radom, Warszawa