Podklejanie wydruków na piance Warszawa, Radom
slide slide slide slide slide

Podklejanie wydruków na piance Radom, Warszawa

Podklejanie, naklejanie na piankę to jeden z najpopularniejszych sposobów usztywnienia wydruków wielkoformatowych. Pianka 5 lub 10 mm to idealne rozwiązania na podklejanie prac zaliczeniowych studentów na uczelniach technicznych, artystycznych, ale również plakatów do ramek, zdjęć, wizualizacji architektonicznych, tablic informacyjnych, schematów, wykresów czy innych wydruków.

 

Jako jedni z nieliczynych, zamiast na papierze 140g, wydruki drukujemy na matowym medium 180g i podklejamy na piance o określonym formacie. Dzięki temu zapewniamy tablice piankowe o najwyższej możliwej jakości.

 

Z uwagi na dużą popularność wydruków usztywnianych, kupujemy hurtowe ilości pianek, zapewniając przy tym sobie i naszym Klientom niższe ceny zakupu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo tanie usługi podklejenia, naklejenia na piance.

 

Szukasz gdzie podkleić wydruki na piankę? Interesuje Cię szybkie i tanie podklejenie w Śródmieściu Warszawy lub Radomiu? Zapraszamy do naszych oddziałów (Radom, Warszawa) lub prosimy o kontakt z Działem Handlowym.