Plotery laserowe co2 Warszawa, Radom
slide slide slide slide slide

Plotery laserowe co2 Radom, Warszawa

Poszerzyliśmy nasz park maszynowy o dwa plotery laserowe działające w technologii co2. To urządzenia do cięcia i grawerowania laserowego.

 

Potoczna nazwa urządzenia "laser" znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - od specjalistycznego cięcia blachy, produktów metalowych po wykorzystanie w medycynie, kosmetyce, itp. W naszej branży, ploter laserowy znajduje zastosowanie przy cięciu i grawerowaniu specjalnie do tego stworzonych laminatów, szkła, sklejki, filcu, ceramiki, papieru, plexi, drewna, akcesoriów metalowych, itp. Wycinanie laserowe zaproszeń na ślub lub na komunię świętą, tworzenie gadżetów reklamowych, przygotowywanie szablonów z plexi to podstawa ich pracy. Klienci widząc nasze laserowe realizacje są pod wielkim wrażeniem możliwości tych urządzeń. To z pewnością wyższy poziom tworzenia nadruków czy cięcia niestandardowych kształtów.

 

Laser do grawerowania posiada również tzw. przystawki obrotowe, dzięki czemu możliwe jest grawerowanie na szkle, butelkach czy kieliszkach, kubkach.

 

Większość firm świadczących usługi znakowania laserowego, realizuje zamówienia na odległe terminy. DRUKPOINT, jako jedna z nielicznych firm, wykonuje wycinanie lub grawerowanie laserowe w Warszawie lub w Radomiu od ręki, NON-STOP, 24h/dobę!

 

Grawerowane prezenty, znakowanie laserem na butelce wina, grawerowanie w szkle, drewnie lub skórze – możliwości są nieograniczone. Oferujemy wycinanie nieregularnych kształtów tabliczek znamionowych, tabliczek na drzwi czy jakichkolwiek innych produktów możliwych do cięcia i grawerowania laserowego.

 

Zapoznaj się z jakością oraz dokładnością pracy urządzeń - efekt końcowy zaskoczy nawet najbardziej wymagających.

 

Zapraszamy do naszych oddziałów (Warszawa, Radom) lub prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.