Pianki Radom, Warszawa - wydruki na piance
slide slide slide slide slide

Wydruki na piance Radom, Warszawa - pianki

Oferujemy wydruk wielkoformatowy na piankach. To bardzo popularny sposób na usztywnienie każdego rodzaju wydruku, już od najmniejszego rozmiaru (A4, A3 i mniejsze), aż po grafikę wielkoformatową (A2, B2, A1, A0, B1, B0, itp.).

 

Wydruki na piance wykorzystywane są w wielu dziedzinach - od studenckich prezentacji, zaliczeń po ekspozycje, wystawy, galerie fotograficzne, itp. Fotograficzny wydruk na piankach to również idealny sposób na stworzenie obrazu (wystarczy oprawić w dowolną ramę).

 

Plansze piankowe znajdują zastosowanie również w branży architektonicznej (dokumentacje, wizualizacje, itp.) oraz szkoleniowej (plansze prezentacyjne, edukacyjne, schematy, wykresy, itp.).

 

Zaletą pianki (z ang. foam) jest bardzo niska waga, przy zachowaniu pełnej sztywności. To bardzo lekkie tworzywo, występujące głównie w wersjach 5mm i 10mm grubości.

 

Nasze wydruki naklejone na piankę charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Dzięki zastosowaniu najnowszych ploterów, drukujemy z najwyższą rozdzielczością na rynku. Naszą przewagą jest również ekspresowy czas wykonania plansz i tablic piankowych - drukujemy je nawet tego samego dnia, w którym nastąpiło zamówienie.


Zapraszamy do naszych oddziałów (Radom, Warszawa).