Drukpoint Nowogrodzka Krucza Warszawa
slide slide slide slide slide

Drukpoint Nowogrodzka/Krucza Warszawa

Nasze centra druku & reklamy DRUKPOINT zlokalizowane są w centrach miast - Warszawy i Radomia. Najnowszym naszym oddziałem jest punkt usługowy:

 

Warszawa, ul. Nowogrodzka 7/9, róg Kruczej - serce Śródmieścia naszej stolicy.

 

To rejon ulic - Aleje Jerozolimskie, Bracka, Mysia, Żurawia, Plac Trzech Krzyży, Nowy Świat - miejsce tętniące życiem. W okolicy swoje siedziby mają liczne firmy i instytucje: Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Polska Agencja Prasowa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, Ambasada Australii, wydziały i intytuty Uniwersytetu Warszawskiego oraz wiele innych.

 

W naszym najnowszym centrum druku klienci znajdą pełną paletę naszych usług: ksero, xero, druk, drukowanie prac, oprawa prac dyplomowych, skanowanie, laminowanie, druk wielkoformatowy, produkcja reklam, banery, rollupy, wizytówki, ulotki, pieczątki, plotowanie, projektowanie graficzne, tworzenie stron www, cięcie i grawerowanie laserowe, znakowanie gadżetów, strefy samoobsługowe kopiowania i druku, Internet gratis, oklejanie pojazdów, produkcję szyldów, tablic reklamowych, długopisy z nadrukiem, itp.

 

Oddział przy ul. Nowogrodzkiej czynny jest w wakacje od poniedziałku do piątku od 7 do 22 oraz w soboty i niedziele 7-15. Oddział przy ul. E. Plater 30 czynny jest 24h od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele 7-15. Zapraszamy!