Instrukcje pierwszej pomocy druk Warszawa, Radom
slide slide slide slide slide

Instrukcje pierwszej pomocy - drukowane

Instrukcje pierwszej pomocy przedmedycznej to istotny element każdego systemu pomocy poszkodowanym. Zgodnie z wymogami, powinny znajdować się w każdym zakładzie pracy, czy też obiekcie zlokalizowanym w przestrzeni publicznej.

 

Oferujemy Klientom druk instrukcji udzielania pierwszej pomocy, praktycznie w każdej formie i rozmiarze - od formatu A4 do tablic wielkoformatowych. Instrukcje takie przygotowywane są m.in. z wykorzystaniem:

 

  • papieru o wysokiej gramaturze i laminacji twardej kieszeniowej
  • naklejek, aplikowanych na elementy wnętrz budynków
  • tablic pcv, pianek lub innych materiałów sztucznych
  • ram i ramek alumniowych oraz plakatów informacyjnych
  • itp.

 

Instrukcje przygotowujemy wg wymagań Klienta, z możliwością dopisania do standardowych informacji konkretnych danych, np. listy osób przeszkolonych do udzielania pomocy, instruktorów BHP, itp. Każdorazowo jesteśmy w stanie przedstawić wzór, plik np. w formie pdf, doc - do pobrania i akceptacji przed drukiem. Tablicom z instrukcjami pierwszej pomocy nadajemy również dowolną formę graficzną, dopasowując np. kolorystykę do wnętrza obiektu.

 

Zainteresowanych instrukcjami pierwszej pomocy w razie wypadku, zapraszamy do naszych oddziałów (Warszawa, Radom) lub prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

 

Przykład instrukcji pomocy przedmedycznej:

druk instrukcji przedmedycznej Warszawa, Radom