Grawer na butelce Radom, Warszawa
slide slide slide slide slide

Grawer na butelce Radom, Warszawa

Grawerowanie to trwałe znakowanie danego przedmiotu. Dzięki tej technice, artykuł potraktowany laserem nabiera cech indywidualnych, spersonalizowanych. Staje się on jednocześnie bardziej prestiżowym, dedykowanym np. jednej konkretnej osobie. Między innymi dlatego, grawerowanie ma szerokie zastosowanie do znakowania prezentów. Grawerujemy upominki wykonane z metalu, szkła, ceramiki, itp.

 

Dużą popularnością cieszą się szczególnie wszelkiego typy alkohole z grawerem - wino, whisky, whiskey, markowa wódka, itp. Butelka alkoholu z dedykacją jest świetną pamiątką ważnego wydarzenia - od urodzin po odejście pracownika na emeryturę.

 

Grawer można wykonać praktycznie na każdej szklanej butelce. Wybór konkretnej zależy jednak od ilości i wielkości grawerowanego tekstu, rodzaju grafiki, itp. Zalecamy alkohole w gładkich butelkach, z dużą wolną przestrzenią, która nie będzie ograniczać Państwa inwencji twórczej.

 

W przypadku zainteresowania grawerem na butelce, zapraszamy do naszych oddziałów (Warszawa, Radom) lub prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

 

grawer na butelce Radom, Warszawa grawer na alkoholu Radom, Warszawa

grawerowanie na whisky Radom, Warszawa grawerowanie na szklanych butelkach Radom, Warszawa