Drukarnia naklejek Radom, Warszawa
slide slide slide slide slide

Drukarnia naklejek Warszawa, Radom

Drukarnia naklejek

 

W ostatnim czasie, zostaliśmy okrzyknięci przez naszych Klientów drukarnią naklejek. Wynika to z faktu, iż zapewniamy naszym Klientom bardzo szerokie możliwości w zakresie projektowania i produkcji etykiet oraz różnego rodzaju naklejek. Zauważyliśmy, iż na rynku poligraficznym brakuje firm, które oferują tak rozbudowane usługi w tym zakresie.

 

Druk na naklejkach i nadawanie im dowolnego kształtu odbywa się na ploterach drukujacych, tnących, laserowych. Nasze urządzenia umożliwiają produkcję naklejek w wielu technologiach, dowolnych formatach oraz wielu sposobach klejenia. Do wyboru mamy także wiele podłoży: folie adhezyjne,  folie wylewane, podłogowe, samochodowe, folie monomeryczne, polimeryczne, one way vision,  odblaskowe, frosted, laserowe, folie holograficzne (hologramy), folie papierowe, błyszczące, matowe, folie wypukłe, 3D i wiele innych. Wybór medium nie jest prosty - dlatego też, nasi doświadczeni fachowcy doradzają i dopasowują najkorzystniejszy wariant.

 

Naklejki cięte, o nieregularnych kształtach wykorzystywane są praktycznie w każdej dziedzinie życia i gospodarki - w marketingu, przemyśle, sporcie, kulturze, itp. Nasze produkty można znaleźć na różnorakich specjalistycznych maszynach i urządzeniach, artykułach wielu branż, biletach, sprzęcie AGD i RTV, ogrodzeniach, obrazach, samochodach, witrynach sklepowych, kontenerach transportowych, itp.

 

Zapraszamy do naszych oddziałów (Radom, Warszawa) lub prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.