Agencja reklamowa Radom, Warszawa - DRUKPOINT
slide slide slide slide slide

Agencja czy drukarnia? Radom, Warszawa

Chcesz wykonać reklamę, wypromować swoją firmę lub produkt, usługę? Zastanawiasz się nad wyborem: agencja reklamowa, producent reklam, drukarnia?

 

Jaka jest różnica? Znacząca:)

 

Agencja reklamowa to firma zajmująca się kreowaniem wizerunku. Jednak bardzo często kreowanie to jedyna czynność, którą agencja może wykonać samodzielnie. Wszystkie inne usługi - od produkcji reklam po druk materiałów marketingowych - zleca firmom zewnętrznym. Pośrednictwo wiąże się oczywiście z wyższymi cenami, wydłużonymi terminami realizacji, kłopotami z reklamacjami, itp.

 

Drukarnia lub producent reklam to jak nazwy wskazują, podmioty, które drukują i produkują. Posiadają zarówno maszyny, urządzenia, jak i wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Również grafików i projektantów, którzy zajmują się tworzeniem reklam, kreowaniem wizerunku, budową koncepcji marketingowych. 

 

DRUKPOINT łączy w/w specjalizacje. Jesteśmy siecią punktów usługowych, zajmujących się usługami kserograficznymi, poligraficznymi oraz tworzeniem i produkcją reklam. Posiadamy własne działy: produkcji, graficzny, transportu, montażu reklam. 

 

Nasze atuty:

  • własne urządzenie drukujące
  • wyspecjalizowana i doświadczona kadra
  • kompleksowość usług
  • własny dział graficzny
  • flota transportowa
  • działy produkcji czynne 24h

 

Zapraszamy do naszych oddziałów (Radom, Warszawa) lub prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

 

agencja reklamowa Radom, agencja reklamowa Warszawa